A je tu zase posvícení aneb demolice a masakr Chodova

DP „A“ – CHODOV 12:3 (7:1)

Reparát za Nebušice se povedl a to náramně. Gólově i herně povedený zápas. A to jsme ještě šance zahazovali.

soupis nejdůležitějších momentů utkání:

• 2´ Šamša vstupuje do vápna a je sražen tělem k zemi. Penalta se však nepíská
  • 3´ Chodov útočí po naší levé straně, centr do malého vápna Hájek míč lízne a znemožní tak zakončení nabíhajícího útočníka
  • 8´ Daněk vysune Cicalu, který vstupuje do vápna a zpětnou přihrávkou na penaltu předloží míč pro Šamšu. Jeho zakončení jde ale vysoko nad břevno
  • 9´ na rohový kop Beera naskakuje osamocený Vajner, ale hlavičkou neusměrní mezi tři tyče, míč proletí těsně okolo zadní tyče ven
  • 11´ Daněk opět vyzve filtrem Cicalu, který vstupuje do vápna, ale jeho centr do malého vápna srazí obránce
  • 14´ stav utkání 1:0 Verner přiklepne míč pod sebe pro Poura, který projede středem do vápna jako teplý nůž máslem a střelou k tyči nás posílá do vedení.
  • 18´ přihrávka ze strany do vápna, Verner protečuje pro Šamšu, ale ten nedokáže míč přes obránce protlačit do branky
  • 19´ Verner získá míč a ve vápně přetaženým (tečovaným) míčem najde Beera, který přihrávkou pod sebe vyzve k zakončení Daňka. Jeho střela ale těsně mine břevno chodovské branky
  • 21´ stav utkání 2:0 Hosnedl centrem do kapsy za obranný val ve vápně najde Vernera, brankář reaguje na dobíhajícího Šamšu, takže zbývá doklepnutí do prázdné branky. David však míč netrefí a musí doklepnout na podruhé. Naštěstí obránce je daleko a tak jdeme do dvougólového vedení
  • jen o chvíli později krásná akce
  • 22´ stav utkání 3:0 Daněk vysune Šamšu, který se zbaví obránce a vstupuje ze strany do vápna a předloží krásnou přihrávku pro Vernera, který posílá míč do opuštěné branky
  • 27´ Pour pálí přízemní střelu těsně mimo tyče
  • 32´ stav utkání 4:0 Adamec dlouhým nákopem najde jen obránce, ten sklepává na svého brankáře, který při pokusu o odkop míč promáchne a tak daruje Vernerovi třetí a tu nejpohodlnější branku do opuštěné chodovské svatyně a završuje tak asi ten nejpohodlnější hattrick v karieře
  • 35´ hosté hrozí křížným pasem, na který navazují střeleckým pokusem, ale pálí naštěstí těsně nad branku
  • 38´ zahráváme rohový kop a osamocený Verner hlavičkuje nad branku
  • 39´ další hrozba soupeře, kdy křížný balon zbrzdí Vajner a dokáže tak zbrzdit útočníka v postupu do vápna a donutit do střely pod tlakem, kterou pohodlně chytá Hájek.
  • 41´ stav utkání 5:0 Běla nacentruje do vápna, na zadní tyči si míč zpracuje Cicala a s klidem posílá míč okolo brankáře do sítě
  • přichází poločasový čestný úspěch hostů
  • 42´ stav utkání 5:1 Hájek rozehraje od svého vápna mezi tři dotírající hráče a tak dává šanci k zachycení míče. Následuje vstup do vápna a lob přes našeho brankáře
  • demolice ale i přes obdrženou branku pokračuje
  • 43´ stav utkání 6:1 Daněk filtruje pro Šamšu, který přízemní střelou k tyči posílá míč do sítě
  • 44´ přihrávku Běly netrefuje chodovský stoper, dává tak šanci Vernerovi, který po kličce zakončuje z vápně těsně mimo tyče. Asi se slušelo dát do kapsy za jediného obránce na zcela volného Šamšu
  • 45´stav utkání 7:1 Běla jde s míčem středem hřiště, se štěstím přejde protihráče a uvolní Beera, který po kličce zakončuje z velkého vápna k tyči do protipohybu golmana

druhý poločas (v jeho průběhu pak střídáme hokejově)

• 50´ po kombinaci Daněk – Pour – Adamec zakončuje posledně jmenovaný slabou střelou do rukavic chodovského brankáře
  • 53´ stav utkání 7:2 Hosnedl ztrácí míč u vápna soupeře. Soupeř pošle jednoduchou přihrávku středem za obranu a naše obrana napůl vystaví do ofsajdu, napůl brání, pozdě se „chytneme rozeběhnutého soupeře, takže je s z toho samostatný nájezd zakončený lobem přes našeho golmana a míč končí v síti
  • 55´ soupeř se dostane k zakončení z vápna, kdy střílí mezi našimi dotírajícími obránci, ale střela jej jen slabá a tak může míč ihned rozehrát do gólové akce
  • 56´ stav utkání 8:2 Hájek výhozem na střed rozjíždí akci přes Poura, ten posune na Dvořáka, který volí mezi jednoduchou přihrávkou na otevřenou stranu tu složitější, ale provedením geniální – kříž na rozeběhnutého Adamce, ten vstupuje do vápna, posune na Beera, který mezi dvěma obránci krásně uvolní Poura a ten pálí křížnou přízemní střelu. Míč zapadne za háčky a končí v síti
  • 68´ Pour filtruje obranu a Verner jde sám na brankáře, ale gólem to neskončí
  • 69´ hosté útočí po lajně, centr do malého vápna a na zadní tyči je naše vracející se obranné postavení a další gól odmítáme dostat
  • 73´ stav utkání 9:2 Cicala vhazuje do vápna, kde se u brankové čáry Verner obtočí okolo obránce a zpětnou přihrávkou (mimo vyběhnutého golmana) na malé vápno předloží míč k zakončení pro Beera, který prostřelí mezi obránci a posílá míč do opuštěné branky.
  • 77´ stav utkání 10:2 zahráváme rohový kop, který odvrací na první tyči obránce, k odraženému míči na malém vápně se dostane Cicala a přihraje zpět na Poura, který posílá míč do sítě. Nutno připojit, že za pomoci teče hlavy obránce, který poslal míč do protipohybu golmana hostů. Završuje tak i on hattrick
  • 78´ Verner vstoupí do vápna, centr na zadní tyč, kde netrefí opuštěnou branku Šamša, dá šanci golmanovi, který míč vyrazí a Honza se pokusí překvapit zakončením patičkou, ale ani tento pokus nenajde svůj cíl.
  • 79´ stav utkání 11:2 rohový kop zahraný nakrátko, centr Poura do malého vápna, který lehce tečuje Vernera a míč propluje pod tělem a Cicala pak metr před brankovou čarou jistí dorážkou do prázdné branky
  • 80´ trestný kop ze strany zahraje Beer chytrou přihrávkou na přední tyč, kde vypluje Verner, ale ve velké šanci trefí jen golmana
  • 82´ Daněk vstupuje do vápna, zpětná přihrávka pro Vernera, ale David z malého vápna míč posílá těsně mimo vzdálenější tyč.
  • 86´ stav utkání 11:3 hosté navedou míč z lajny na střed a parádní střelou do horního rohu branky. Krásná střela…
  • 88´ Beer pálí z vápna, střela je zablokovaná a míč letí do výšky. Šamša jej zády k brance krásně zpracuje a z otočky pálí z voleje. Škoda, že mu nevyšel volej, protože to byl krásný okamžik
  • 89´ stav utkání 12:3 Běla vymotal u rohového praporku obránce a centrem do malého vápna hledá spoluhráče. Soupeř získaný míč ztratí v prospěch Beera, který po dvou elegantních dvou kličkách prostřeluje dva obránce a i golmana

DP „A“ –CHODOV 12:3 (7:1)

14´ L. Pour 1:0
21´ D. Verner 2:0
22´ D. Verner 3:0
32´ D. Verner 4:0
41´ M. Cicala 5:0
43´ J. Šamša 6:1
45´ V. Beer 7:1
56´ L. Pour 8:2
73´ V. Beer 9:2
77´ L. Pour 10:2
86´ M. Cicala 11:V. Šamša 6:1
Lukáš Pour 46. min: Daniel Vinař (★★★½) za T. Adamec
46. min: David Dvořák (★★★★) za D. Daněk
46. min: P. Kadeřábek (★★★) za D. Verner