Chyba, chyba, chyba… debakl

DP „A“ – ŘEPORYJE 2:6 (1:3)

Ano, vlastními zcela nepochopitelnými čtyřmi individuálními chybami jsme se sami popravili. Generálka nám ukázala, že nejsme dobře připraveni na mistrovské zápasy, Nebo jsme a mohou za to individuální chyby? Nikoliv, vše jde ruku v ruce a špatná tréninková morálka po soustředění ukázala herní nerozehranost, nesehranost a neschopnost zakončit i ty největší gólové šance. Snad je to budíček a zdvižený prst. Protože radost z tohoto zápasu nemohl mít nikdo, kromě soupeře… Příští zápas už bude mistrovský a sehrajeme jej v sobotu 19.3. od 10:15 hod na hřišti soupeře tj BŘEZINĚVES

soupis nejdůležitějších momentů utkání:

• 2´ Beer roztáhne hru na Daňka, který přihrávkou do vápna Šamšu. Ten je rukou přidržen, ale pokutový kop se nepíská
  • 4´ změna stavu: 0:1 Hosnedl vrací zpět přihrávku na našeho golmana, ale ta je pomalá a krátká a tak je na míči protihráč, který v souboji před vápnem protlačí míč přes našeho golmana a míč pak pohodlně dovede do prázdné branky
  • 6´ Hájek neodkopne míč a ztrácí, soupeř nás tentokrát gólově netrestá
  • 7´ Hosnedl ztrácí míč v rozehrávce a soupeř po přihrávce do vápna opět hrozí gólem. Hájek zakončení chytá
  • 9´ Dufek kombinuje s Dvořákem, který přihrávkou do kapsy za obranu najde osamoceného Šamšu, ale jeho střela těsně mine tyč řeporyjské branky
  • 14´ změna stavu 0:2 Hájek chybuje v rozehrávce, soupeř míč ukradne a zakončí pohodlně do sítě
  • 18´ Hájek chybuje v rozehrávce a posílá míč středem přímo na kopačky řeporyjského hráče, který vstupuje osamocený do vápna, ale náš golman chybu napravuje a chytá
  • 23´změna stavu 1:2 Verner je faulován na hranici velkého vápna a kopeme trestný kop. Exekuci si bere na starosti Pour a trefuje míč krásným kopem do horního rohu branky
  • jen o chvíli později, ale nám opět soupeř odskakuje na rozdíl dvou branek
  • 27´změna stavu 1:3 křížný míč do vápna (pravděpodobně do neodmávaného ofsajdového postavení), řeporyjský hráč si míč zpracuje a po dopadu z voleje trefuje křížnou střelou k tyči
  • 38´ Skoumal vyzve přihrávkou Dufka, který na hranici vápna zkouší vstoupit do vápna. Obrana hostů, ale situaci neutralizuje a jde do rychlého brejku, který zastavujeme za cenu rohu
  • 45´ Verner vstupuje ze strany do vápna střílí z úhlu, ale obětavý skluz obránce zastavuje cestu míče do sítě na samé hranici brankové čáry…

druhý poločas

• 47´ změna stavu 1:4 ani se nenadechneme a Urban při rozvíjení akce ztrácí míč kličkou do středu. Otevřená obrana = snadná cesta pro překonání našeho golmana.
  • jak snadno přichází díky chybám k dárečkům a možnosti k zakončení…
  • 50´ Dufek vstupuje do vápna, zpětnou přihrávkou hledá Šamšu, ale ten opět z penalty netrefuje branku a míč letí nad břevno do ochranné sítě
  • 57´ změna stavu 1:5 filtr za naší obranu útočník se kličkou zbaví našeho golmana a přihrává (asi opět do ofsajdu) na vedle sebe volně stojícího hráče, který prostřeluje našeho obránce v brance
  • 60´ Šamša uniká po křídle, posune na Daňka, ale ten namísto posunu na zcela volné dva spoluhráče jde do zpětné kličky a 4 obránci se slétnou jako supi na snadnou kořist a míč mu ukradnou
  • 61´ po faulu na pronikajícího Dufka zahráváme trestný kop Pourem, golman míč vyrazí k dobíhajícímu Skoumalovi, ale ten z malého vápna přestřeluje
  • 63´ zahráváme rohový kop, obrana míč odvrací ke Skoumalovi, který tentokrát dorážku trefuje, ale golman jeho gólovou střelu vyráží
  • 65´ změna stavu 2:5 Beer zahrává trestný kop do vápna a Verner hlavičkou posílá míč do sítě
  • ale za pár okamžiků opět přichází odpověď hostů, kdo je pánem (výsledkovým) na hřišti
  • 68´ změna stavu 2:6 křížný balon nepokrytí náběhových hráčů ve vápna, zpětné přihrávka do strany, kterou vyřadí našeho golmana a hosté trefují do sítě střelou z úhlu, kterou nedokáže zastavit ani vracející se Pour.
  • tužka křup – rozuměj dopsala, zápisky nula, od nás góly nula, jen jiskření na hřišti, takže asi nebylo co by mi má hlava chtěla uchovat pro čtenáře

23´ L. Pour 1:2
65´ D. Verner 2:5
Daniel Vinař 46. min: M. Urban (★½) za M. Štěpán
46. min: D. Vinař (★★★) za M. Hosnedl
46. min: J. Prokop (★★) za D. Dvořák
43´ karta J. Skoumal