Za jeden poločas se body neudílejí.

Včera jsme odehráli předehrávku víkendového kola na půdě Kačerova. První poločas jsme odehráli asi nejlepších 45minut co tento tým vedu. Přestože byl domácí tým rychlý, důrazný a fotbalový, tak jsme v ničem nezaostávali a hrálo podle našich not. Rychlé přechody do útoku, gólové příležitosti, jejich proměňování, to vše nám první poločas vycházelo. A když se k tomu připojila i skvělá obranná práce celého týmu, byla opravdu radost se na to dívat. Zvládali jsme takticky i fyzicky soupeře bránit a ten měl snad dvě střely za celý poločas. My jsme si samozřejmě, jak už bývá pravidlem, vypracovali gólových příležitostí hned několik a byla obrovská škoda, že jsme z nich nedokázali vytěžit víc než dvě branky.

Pravým opakem ale byl poločas druhý, prvních pět minut jsme doslova prospali a to nás dostalo do naší obvyklé křeče. Když se k té křeči přidala chybka Filipa v brance v podobě hodně laciné branky, jako by skvělý první poločas ani neexistoval…Pak jsme se sice trochu oklepali, ale už to bylo zbytečně nervózní. Často jsme podrážděně reagovali na velmi nepřesné výroky slabého rozhodčího a nevěnovali jsme se plně hře. Kombinace už nebyla tak kvalitní a tím pádem jsme se nedostávali do gólových příležitostí. Navíc jsme si nedokázali poradit s rostoucí tvrdostí domácích hráčů(bohužel rozhodčí také ne). Korunu všemu zasadil Zdenda, když si křikl o míč ve vlastním vápně a poté nikým neatakován zavěsil míč do vlastní šibenice. Na zvrat už potom nebyla síla a ani čas, byť jsme se o to samozřejmě pokoušeli. Je to obrovská škoda, dnes tým opravdu skvěle pracoval, přesto jsme se z pod těžké deky opět nedostali. Rozhodně ale je na čem stavět a to jsme snad dokázali i sami sobě. Po velice nadějném poločase tak odjíždíme po výsledku 3:2(0:2) bez bodu.

10. min: R.Nápravník
44. min: R.Nápravník
R.Nápravník56. min: M.Horčík (★★½) za A. Hamiollava
69. min: A.Novotný (★★★) za M.Zamboj
73. min: T.Körbler (★★½) za T.Lorenz