Když voda, láká více než fotbal

ČECHIE UHŘÍNĚVES – DP „A“ 8:0 (3:0)

Poslední zápas byl pro mnohé již ten s Trojou. Tam jsme měli 2 hráče na tribuně a 7 na lavici, takže si 4 hráči ani nekopli na posledním domácím zápase. A o týden později? 7 lidí ještě 17 hodin před zápasem. Mnozí to již odpískali a hleděli si najít jinou zábavu. Proto jsme jeli v totálně zalátané sestavě a dva hráči museli nastoupit se zraněními. Já jsem si dovolil udělat si dovolenou až po Uhříněvsi a tak jsem se dostal k zápisu až nyní. Nějak mi ale skřípe pero, kdy mám psát o tomto zápase. Co kdybych si dal prázdniny a nenapsal nic? Asi je to to nejlepší řešení. Ale pravidelné čtenáře neochudím alespoň o souhrn, známky a o video, kde si bídu a zmar můžete shlédnout.

soupis nejdůležitějších momentů utkání, vlastně jen branek, protože už odpočívám a nechce se mi:

• 11´ stav 1:0 centr ze strany a Mazanec dává gól koulema, pardon za expresivní výraz, ale bylo to doslova. I tak dokázal zamířit k tyči. Předcházelo tomu samozřejmě nepokrytí pohyby protihráče, který centroval.
  • 20´ stav 2:0 centr do vápna Dvořky pokynem vyšle Cicalu někam na přední tyč a sám pak nemá protihráče – Maznce, který hlavičkuje zcela osamocený.
  • 30´ stav 3:0 rohový kop zahraný nakrátko a pak na vápno, odkud střílí k tyči Podvín. Dan neudělal úkrok a na umístěnou střelu k tyči nedosáhl
  • 58´ stav 4:0 Beer posílá malou, tedy pomalou domů, kterou díky rychllosti ukraden Seniv a po kličce míč dovede do sítě
  • 76´stav 5:0 centr ze strany si sráží do vlastní sítě Beer
  • 80´stav 6:0 jesličky Šestákovi, vstup do vápna od brankové čáry a branka na přední tyč, kterou odkryl Dan Hájek
  • 88´ stav utkání 7:0 špatně vhozený aut Cicalou seniorem z autu do autu. To chce uměníí dokázat takový kousek a jedno že foukal vánek. Okamžitý vhoz na Seniva, který vyšle kolmou přihrávkou Stonawskiho do samostatného nájezdu. Nepovedený ofsajd systém a tak zcela osamocený nemá problém poslat míč do sítě
  • 90´ stav utkání 8:0 špatná přihrávka Fialy, zisk, kolmice a totální odevzdání a rezignace. 3 osamocení domácí hráči udělají z Hájka bezmocnou figurku v malém vápně a Stonawski to po přihrávce doklepává do zcela opuštěné branky

střídání
Martin Hosnedl 75. min: František Fiala (★)za A. Hamiollava
80. min: F. Cicala (★★) za J. Šesták Cicala
83. min: M. Cicala (½) za R. Nápravník