Hrajeme i ve všední dny

TJ Sokol Královice – Sokol Dolní Počernice 2:31 (0:20)

Netradičně ve čtvrtek jsme zavítali do útulného fotbalového areálu pod hradem v Královicích. Bohužel, domácí měli hodně nemocných dětí, což ovlivnilo celý zápas. Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh a naši kluci si hlavně v prvním poločase s chutí zastříleli. Kanonádu provázel jak jinak než déšť, tentokrát se přidaly i hromy, blesky a nechyběla vítězná duha.

Branky: Pavel V. – 9, Matyáš K. – 5, Filip B. – 5, Jakub V. – 5, Viktor Ž. – 4, Petr B. – 3

Dolní Počernice-výběr MPŘ – Dolní Počernice-výběr MINI 8:16 (0:7; 2:5; 4:3; 2:1)

O den dříve ve středu jsme v rámci tréninku sehráli přípravný zápas s výběrem naší mini přípravky. Starší kluci začátek utkání zaspali, první čtvrtinu vysoko prohráli, a to rozhodlo o konečném výsledku. Další průběh zápasu už byl vyrovnaný. Všichni kluci si hru užili, a proto do letních prázdnin podobný zápas určitě zopakujeme. Další vložený přátelák hrajeme už příští středu se Spartakem Hrdlořezy.

Sestava a branky (MPŘ): Ondra M. – 3, Tonda J. – 2, Victor Ch. – 1, Štěpán K. – 1, Krištof V. – 1, Damon V., Marek B., Vojta B., Marek Š., Matěj Z.