Po posvícení přichází sr…

DP „A“ – DP „B“ 2:4 (2:1)

Nadšení, touha ukázat se a položit na lopatky A tým (takto to chodilo vždy a všude, protože motivace „slabšího“ je ukázat se a je to přirozené) První poločas tomu nenasvědčoval, že tomu bude i v tomto zápase, tedy alespoň podle výsledku a kontroly zápasu. Avšak Béčko ukázalo, jak nebezpečné může být a jak smrtící mohu být jejich výpady. Ale, že se doslova poděláme, psychicky se položíme, totálně selžeme v konstrukci hry a dostaneme 3-4 góly po vlastních hrubých silách, je smutné.

19.2. neděle hřiště UMT Satalice čas 17:30 hod TJ SPOJE „B“ – DP „A“

4.3. sobota hřiště UMT Podolí čas 10:00 hod ZLÍCHOV 1914 – DP „A“

soupis nejdůležitějších momentů utkání:

• 3´zahráváme trestný kop ze strany Vinařem, na který naskakuje Hosnedl, ale „hlavičkuje“ nepřesně jen zády a míč ukradne lépe postavenému Šamšovi.
  • 9´Béčko zahrává trestný kop Bělou, ale naše obrana je pozorná
  • 10´Hosnedl vyzve Cicalu ke zteči po straně, ten ve vápně posune na zcela volného Šamšu, který z malého vápna nedokáže protečovat do branky…
  • 18´změna stavu utkání 1:0 Baláž filtruje obranu pro Lexu, který zatáhne míč a přihrávkou ve vápně vyzve Šamšu k zakončení. Tentokrát se mu podaří vecpat míč do sítě, byť na druhý pokus.
  • 20´Vinař zahrává rohový kop a na přední tyči protečuje centrovaný míč patičkou Cicala. Bohužel ten končí jen na tyči
  • 21´změna stavu utkání 1:1 nákop Urban potáhne míč a z velké dálky propálí Grůšu v brance
  • 23´další rohový kop béčkařů opět neutrallizujeme
  • 25´brejk béčkařů vedený Bělou, který posune na Horčíka, který ve vápně zcela osamocený nepochopitelně zcela selže v zakončení a rovná si míč na levou, aby pak vůbec netrefil branku
  • 28´Cicalla uniká po křídle, ale na hranici vápna je zastaven Körblerem. Pokus o sehrání trestného kopu Beerem a Vinařem do kombinace selže na Šestákovi, který naivní pokus předvídá a míč tak po přihrávce jen opouští hřiště…
  • 30´změna stavu utkání 2:1 Cicala vhazuje dlouhý aut, Pavlovský míč prodlužuje za sebe do břevna. na dorážce v malém vápně je nejpohotovější Vinař, který posílá míč do sítě
  • 34´Vinař zahrává rohový kop, na který si nabíhá Hosnedl a po dopadu pálí z voleje takovou ránu, že na střelu nedokáže zareagovat ani Vinař stojící u rohového praporku
  • 42´brejk vedený nákopem (přes podběhnutého Hosnedla) na Hročíka, který si v postupu s míčem na něj šlápne a ve vápně pak pod tlakem zcela osamocený opět selže v zakončení a netrefuje vůbec branku
  • 43´centr Hosnedla, odraz – Pavlovský pokus o střelbu, Vinař centr Lexa na zadní tyči i přes faul dává třetí branku. Rozhodčí zcela nesmyslně branku neuznává a faul obrací proti našemu hráč. Není třeba se dohadovat je to přátelák… Ale v konečném důsledku nám asi tento výrok hodně poškodil. Proč? Dočteš se níže

Ve druhém poločase střídáme Vernera, na jeho místo se posune Pavlovský, do středu zálohy jde Koryta. Bohužel druhý poločas jsme totálně propadli a v hlavách jsme se sami odstřelili a proti postavenému a obětavému bloku jsme byli zcela bezradní bez myšlenky ve složení 4-6 bez zálohy, bez invence – katastrofa doplněná šílenými chybami

• 50´Lexa hledá křížně zaběhnutého Cicalu, který ale nedokáže přes obránce poslat finální přihrávku. Následný roh je stínem těch skvěle provedených proti Vinoři.
  • 51´Šamša se prosazuje individuálně do vápna, přihrávka mu je sražená na roh.
  • 55´změna stavu utkání 2:2 trestný kop z 20 m (ze strany) zahrává netradiční exekutor Hamiollava a… Grůša míč podcení a slabě kopnutý mu nad rukavicemi proskočí do branky.
  • v tom se totálně psychicky zlomíme a zmatkujeme, chybujeme, působíme odevzdaně. Hrůza
  • 56´Šamša ztrácí míč při pokusu jít do dvou protihráčů, následuje brejk a Grůša skvěle chytá nájezd (myslím Kohoutka)
  • 58´změna stavu utkání 2:3 centr do vápna , dvakrát se míč odrazí, naši bránící hráči nechají na dvakrát Hamiollavu zakončit a druhá přízemní střela končí v síti
  • 60´ Baláž při rozehrávce pošle míč na střed (aniž by se rozhlédl…) a tak si jej ukradne překvapený béčkař, který jde sám na branku, ale nedokáže Grůšu překonat a opět náš golman skvěle chytá samostatný nájezd
  • 64´filtr pro zaběhnutého Šamšu, ten si naznačením položí golmana Picka a pak nepochopitelně míč předrží a obrana spolu s Pickem užse mu dostanou blíže do zakončení a střelu likvidují.
  • 66´Cicla vstupuje do vápna, ale střelu k tyči mu chytá Picek
  • 70´změna stavu utkání 2:4 Baláž ztrácí míč v rozehrávce a soupeř tentokrát trestá. při vstupu do vápna už se zdá, že Grůša s obráncem míč dokážou odebrat, ale nedorozumění ve vápně vyústí v následnou snadnou branku
  • 74´Šamša se prosazuje individuálně, ale ve vápně nedokáže poslat míč na spoluhráče, protože jej obránce zablokuje
  • 86´po výkop od branky jde Běla sám na brankáře Grůšu, ale v zakončení selže a netrefuje ani branku
  • 87´trestný kop Hosnedla nevede ke snížení a zápas za pár okamžiků končí

Pokud nám má pomoci k posílení sebedůvěry výhra, pak takový zápas, který ztratíme a kde se individálními chybami pak pohřbíme je pravý opak. Uvidíme v dalších zápasech, zda převáží síla zlomit to sám a nehledat výmluvy a omluvy a chyb u druhých než u sebe. Soupeř byl tak hladový a motivovaný a minimálně to rozhodlo.

DP „A“ – DP „B 2:4 (2:1)

střídání
1:0 – 18´Šamša
2: – 30´Vinař
Vladimír Beer 46´Koryta ½★ za Vernera
46´Maxa ½★ za Akchurina