Tým Staré gardy vyhrál zahraniční prvomájový turnaj

Ve státní svátek 01/05/2023 (Svátek práce a také První máj = svátek zamilovaných) se náš tým Staré gardy zúčastnil opět po roce turnaje „Alten Herren“ 40+ v německém Leukersdorfu u Chemnitzu. Turnaje se účastnili celkem 3 mužstva, kromě našeho týmu ještě SV Leukersdorf a TuS Pleissa. Turnaj se hrál v systému 1x 20 minut „každý s každým“ na 2 vzájemné zápasy, celkem odehráno 80 minut/tým. Při remíze došlo na pokutové kopy, které jsme kopali 1x a úspěšně. Až na závěrečnou prohru s domácím týmem jsme podávali velmi dobré výkony a v konečném pořadí jsme brali zlatý pohár za 1. místo. Všichni účastníci turnaje si užili jak sportovní výkony na hřišti, tak i kulturní část v rámci odpolední slavnosti místní obce a stavění májky. Cílem bylo utužit partu, zažít legraci a zahrát si fotbal, což se vše vyplnilo, cesta domů byla opět velmi veselá… Tým děkuje vedení oddílu kopané DP za zajištění dopravy a těší se na další podobné akce, které nás čekají v jarní sezoně 2023.