Divoký výsledek bez kýženého bodového zisku

TEMPO PRAHA „B“ – DP „A“ 5:3 (3:3)

Divoká poločasová přestřelka byla zakončena smrtící dvouminutovkou v nastavení. Bohužel i přes vstřelení 3 branek nám zisk bodu nebyl přán…

Příští utkání hrajeme již tento pátek 2.6. od 11900 hod, kdy na domácím hřišti hostíme ÚJEZD nad LESY

soupis nejdůležitějších momentů utkání:

• zápas se hraje za velmi pěkného slunečného počasí a opět jako v Kunraticích nám patří úvod
  • 2´změna stavu utkání 0:1 po akci Šamši s Vernerem vysuneme kolmicí Akchurina, který se na hranici vápna uvolní protisměrnou kličkou na střed a po vstupu do vápna posílá míč do sítě
  • 5´ Koryta využije zaváhání Temopácké obrany a prudce pálí křížnou střelu, kterou však golman skokem vyráží
  • 8´domácí útočí po pravé straně, přihrávka do malého vápna, kde dorážku chytá zázračným zákrokem Hájek. Následnou nepříjemnou dorážku opět skvěle chytá náš golmana a třetí již nepustí naši bránící hráči.
  • 22´změna stavu utkání 1:1 domácí kombinují okolo vápna, kde se zdá máme soupeře pod kontrolou. Na vstup do vápna ale reagujeme zbytečným faulem Beera, kterým darujeme možnost snadno skórovat. Hájek však vystihne stranu a střelu Žaluda vyráží. Zdá se, že jsme… Nikoliv od rukou jde míč do země, dalším odrazem do břevna a od něj pak do sítě. Velká škoda, kdy Dan skvělým zákrokem míč vyrazil
  • 28´zahráváme rohový kop, kdy na přední tyči naskakuje Šamša, ale hlavičkuje v nadějné pozici nad břevno
  • 29´změna stavu utkání 2:1 rychlý kontr domácích, přihrávka do vápna, kterou špatním pohybem zcela proběhne Baláž a po odskoku míč má komfortní střeleckou pozici Mikuda. Hájek se na chvíli ve výběhu zastaví a domácí hráč tak pohodlným lobem posílá domácí do vedení
  • zápas je ale dnes divoký
  • 36´změna stavu utkání 2:2 po faulu na pronikajícího Adamce zahráváme Beerem trestný roh ze strany, na který nabíhá Koryta a posílá míč do protipohyb golmana do sítě.
  • zápas je teď jak na přesýpacích hodinách
  • 38´změna stavu utkání 3:2 nezastavíme akci na středu hřiště, po uvolnění středu se domácí prokombinují až na vzdálenější roh vápna, kde se do míče opře Žalud a krásnou střelou do horního rohu branky, nedá našemu golmanovi šanci
  • a my slavíme o chvíli později brankou do šatny
  • 44´změna stavu utkání 3:3 aut do vápna, míč si pokryje Verner a je zezadu faulován. Na hloupé a zbytečné fauly je to 1:1. Proměníme pokutový kop? Ano, Hosnedl jej s jistotou proměňuje a do šaten jdeme za vyrovnaného stavu

O poločase nedochází ke změnám. Chceme minimálně udržet remízu a jsme odhodlaní pro to udělat maximum

• 50´zbytečný roh, který domácí málem trestají po centru na zadní tyč, kdy Hájek míč vyrazí a následná dorážka hlavou lízne břevno, od kterého jde míč do zámezí v
  • 53´musíme osvěžit hru, protože domácí dominují fyzicky i herně. Střídáme dvojím střídáním na středu a na kraji zálohy
  • 56´dlouhý aut sklepne Verner pro Šamšu, ale jeho přísná střela levačkou mine branku
  • 58´domácí se ocitnou ve dvou před Hájkem, zpětnou přihrávkou si obrovskou šanci sami zazdí a dá nám šanci ukopnout na roh. Centr, hlavička a Hájek na míč nedosáhne, ale na brankové čáře zastavuje míč hlavičkou Cicala a Hájek následnou dorážku už likviduje skvělým zákrokem sám
  • 79´skvělé vyjetí z obrany, míč vyvede v závěrečné fázi Šamša, navede na střed a pálí. Jen nad branku…
  • 80´filtr za obranu na zaběhnutého Cicalu, klička golmanovi, prázdná branka… Ne není možné zakončit, je nám odmávaný hraniční ofsajd
  • 81´tlak domácích stoupá, obléhání vápna, střela, která končí na tyči, dorážku vytěsní naše obrana na roh. Po jeho zahrání se soupeř dostane k míči, ale je to jen díky odpískanému útočnému faulu
  • 87´Šamša vystihne nepovedenou malou domů malou, kdy golman musí ve skluzu zachraňovat
  • 88´pěkná akce přes šířku hřiště, vysunutí Vernera, který zatáhne míč po lajně a odcentruje do kapsy za obránce a na zadní tyči zcela volný Šamša si míč zpracovává… a v tomto gólovém okamžiku mu míč odskočí do zámezí a velká gólová šance je pryč
  • 89´možnost reparátu. po faulu na Korytu zahráváme Lexou trestný kop přetaženým centrem na Štěpána, který vrací do malého vápna a tentokrát už je osamocený Cicala jen kousek od doklepnutí hlavou. Bohužel Šamša obětavě vlétne do přihrávky a i pře pokyn pusť hlavičkuje v těžké pozici nad branku. Omar na lavici hlesne: nedáš dostaneš… Ne! tentokrát to pravidlo nebude platit odpovídám!
  • 90+2´změna stavu 4:3 utkání domácí v souboji faulují Lexu. Rozhodčí nepíská, domácí rychle vhodí aut, krátká kombinace okolo ležícího Lexy, Žalud si navede míč do vápna a krásnou křížnou střelou k tyči nás posílá do kolen
  • 90+3´změna stavu utkání 5:3 do otevřené obrany se nám dostanou za záda dva protihráči, Dan Hájek nemá šanci po posunutí na penaltu a osamocený Čech posílá míč k tyči

Bohužel otřepané heslo platilo a dvojnásob. Z naděje na 3 jsme ztratili i ten jeden veledůležitý

střídání
2´ na 0:1 Akchurin Omar
36´na 2:2 Koryta Matyáš
44´na 3:3 Hosendl Martin
(z penalty)
Dan HÁJEK 53´ M. Cicala (★★★) za T. Adamec
53´M. Štěpán (★★★) za Beer V.
64´ T. Maxa (★★★) za Akchurin O. . Hosnedl