263 minut bez vstřelené branky

DP „A“ – SLOVAN KUNRATICE 0:3 (0:1)

Ano, náš největší problém je koncovka. Dlouhých 263 minut opět čekáme na vstřelenou branku… Více o zápase – vstup „celý článek“

Příští zápas hrajeme v sobotu 21.10. od 14:00 hod, kdy zajíždíme na hřiště lídra soutěže SPOJE PRAHA

soupis nejdůležitějších momentů utkání

• 2´hosté kombinují okolo vápna, filtrují naší obranu a jsou úspěšní v zakončení. Avšak naše výborně vystoupená obrana postavila hned 3 hráče včetně střelce do ofsajdu a tak branka není uznána
  • 8´+ 10´ dva identické trestné kopy ze strany, končí hvizdem rozhodčího, protože jsou opět kunratičtí hráči vystaveni do ofsajdové pasti
  • 11´po žlutém faulu (držení Rakušana) zahrávají trestný kop z pozice zkráceného rohu. Nebezpečně zahraný trestný kop prolétne malým vápnem těsně okolo tyče až do zámezí. Na tribunách to jen zahučelo. Oddychneme si…
  • 15´Velíšek při výjezdu posune na Žárského, který se uvolňuje na obránci na velkém vápně zpětnou kličkou, ale je zdvojen druhým obráncem, který mu míč ukopne. Akci dohrává aktivně dostoupený Cicala, ale svůj postup po straně kazí druhým dotykem, kdy mu míč ulétne do zámezí
  • 16´Bárta prohraje souboj tělo na tělo s kunratickým Nwogu, který vstupuje ze stran do vápna a adresuje zpětnou přihrávku na vápno, kde hostující hráč při střelbě podklouzne a míč letí mimo tyče
  • 22´naše akce středem hřiště je zastavena Neubergem, kterého zastavují na 27 m od branky. Míč si staví Baláž a tvrdou střelou ohrožuje kunratickou branku. Ta je tečovaná a rohový kop již hosté ubrání
  • 25´po obětavém obranném zákroku zahrávají hosté rohový kop a v krátkém sledu i druhý. Oba zahrávají nakrátko, ale oba dokážeme s jistotou ubránit
  • 33´ hosté přihrávkou roztahují hru, centr do vápna, hlavička, ale Hájek s jistotou míč chytá
  • 36´změna stavu utkání 0:1 hosté trefují ve vápně ruku a rozhodčí píská penaltu. Výklad pravidel je jasný, ale vždy jen v náš neprospěch. (Za mě penalta jasná, ale za stejný zákrok nám 2x nepískli. Bohužel je výklad u každého jiný a hlavně protichůdný…). Bohužel Begič i přes skvělý zákrok Hájka míč procedí mezi rukavicemi a tyčí do sítě.
  • 42´po průniku a faulu na Cicalu zahráváme ze strany trestný kop. Na ten vybíhá golman Valašík a míč vyboxuje k nohám Bárty. jeho střelecký pokus je tečovaný a na tyči nabíhá k doklepnutí Velíšek. Te je i s míčem sražen a na tak velkou dálku nedokážu posoudit, zda to byl zákrok penaltový či nikoliv. Rozhodčí ukazuje na odkop od branky
  • 44´kunratický Begič se prosazuje přes Baláže, ale ten v obětavém zákroku ještě ukopne na roh, který následně odvrátíme.

Odehraný poločas nebyl špatný,. Udrželi jsme soupeře na uzdě a ubránili všehny jeho nebezpečné šance. Bohužel jsme se nedostali do častějšího zakončení, abychom poločas zvládli i gólově. Dílem to bylo tím, že jsme nedokázali dobře rozvíjet akce po stranách, kdy jsme míče zbytečně ztráceli, nebo pasivitou ani nerozjeli. I tak jsme odhodlaní ve druhém poločase se pokusit zlepšit hru a soupeři se dostat do branky

• 45´- 70´omluva. Zcela jsem byl pohlcen do hry a nenapsal jsem si poznámky…
  • 66´změna stavu utkání 0:2 hosté protlačí za cenu faulu na Cicalu míč do sítě. Rozhodčí však nedovolený zákrok pouští a branka platí
  • 71´obrovská šance hostů, kdy po zpětné přihrávce čaruje Hájek a gólovou střelu chytá
  • 72´centr do vápna, kde se kunratický střelec položí elegantně do střely, ale svůj volej pošle nad ochranopu síť za brankou
  • 76´ Žárský uniká po straně a po vstupu do vápna, hledá hráče v zakončení. Na soupeři se však neprosadíme
  • 80´trestný kop ze strany zahrává Beer,. volí střelu / centr po zemi a překvapené obrana míč odvrací s potížemi
  • 88´změna stavu utkání 0:3 Koryta se skvěle uvolní na velkém vápně, ale pak si nepokryje míč a ani nepřihraje na Vernera a ani nevystřel. Míč je mu ukraden a dlouhým nákopem hosté najdou na půli osamoceného Begiče, který jde až do vápna a tam prostřeluje Hájka v brance potřetí

Bohužel nám chybí to nejdůležitější. Góly…

DP „A“ SLOVAN KUNRATICE 0:3 (0:1)

střídání, branky, karty
GólyNejlepší hráčStřídáníKarty
bez branek Daniel HÁJEK61´ M. Koryta (★★½) za M. Rakušan
73´ J.W. Row (★★★) za M. Cicala
73´V. Beer (★★★½) za M. Velíšek
83´K. Procházka (★★★) za F. Baláž
12´ M. Rakušan karta
63´ D. Verner karta
67´M. Koryta karta
83´ V. Neuberg karta