Na závěr jsme dostali nařezáno

TEMPO PRAHA „B“ – DP „A“ 8:2 (3:1)

V dohrávce, kdy jsme si se soupeřem z důvodu stavu domácího trávníku vyměnili pořadatelství, jsme dostali nařezáno jako malí fotbaloví uličníci. Dvě branky, které jsme vsítili nám tolik scházely v jiných zápasech, kdy jsme byli střelecky impotentní. Více o zápase – vstup „celý článek“

Příští zápas – ano, ještě hrajeme přátelský zápas – hrajeme již tuto neděli 26.11. od 10:00 hod, na hřišti v Nehvizdech, kde naším soupeřem bude VIKTORIA ŽIŽKOV U19

soupis nejdůležitějších momentů utkání

• 2´změna stavu utkání 1:0 Baláž chybuje v pokrytí míče u vlastního vápna a doslova jej soupeři předá. Ten nepohrdne a po vstupu do vápna a přihrávce na malé vápno zakončuje Klajbl do odkryté branky
  • 9´domácí zahrávají rohový kop přetaženým centrem, kde odvrací Pour a následnou střelu lepí do svých rukavic s jistotou Hájek
  • 10´změna stavu utkání 2:0 jsme roztažení vápno x vápno, nedostoupíme protihráče, kteří přijímají přihrávku středem, otočí se a po navedení pálí na branku a Hájek pouští střelu k tyči za svá záda…
  • 12´Row v bránění protiútoku zůstává na půli cesty, ani nenapadá a ani se nevrátí do prostoru k útočníkovi, který tak po průnikové přihrávce jde osamocený až k vápnu. Přihrávka na zadní tyč, kde ale další domácí hráč neumístí svou střelu mezi tři tyče a tak jsme uchráněni navýšení domácího skóre
  • 20´změna stavu utkání 2:1 Verner kombinuje s Dufkem a ten vstupuje ze strany do vápna. Na jeho zakončení k tyči nereaguje pohotově ani golman a ani dobíhající obránce. Míč se tak dokutálí do sítě.
  • Pomůže nám snížení?
  • 23´změna stavu utkání 3:1 Bárta ztrácí míč, akci vedené po straně, zakončují domácí po přihrávce na penaltu, kde s jistotou proměňuje Ondrášek
  • 25´Pour filtruje obranu krásnlou přihrávkou na Tomáška, který zatáhne míč po straně a přízemním centrem na velké vápno hledá naběhnutého Rowa. Jeho zakončení je ale velmi nepřesné
  • 32´domácí hráč motá naše protihráče před vápnem. Střelu zablokuje naše obrana a tečovaný míč lobem málem zapluje do branky. Naštěstí končí nad břevnem. Následný roh, silnou to stránku soupeře, ubráníme.
  • 34´pro svalové zranění odstupuje ze hry Dufek
  • 35´Tomášek se prosadí na soupeři až k zakončení, ale míč si nedokáže cestu do sítě
  • 38´Tomášek je faulován ve vápně při zpracování míče

O poločase musíme reagovat na průvan po naší levé straně a navíc musíme střídat i Lexu, jemuž se „ozvala“ kolena a nechceme riskovat závažnější zranění. Zároveň Měníme rozestavení hráčů. Baláž se posune na uvolněné místo pravého beka, Hosnedl nastupuje po Balážovi na střed obrany a Fiala s Cicalou zalepí uvolněný prostor levé strany. I kdybychom

• 51´ Tomášek se prosazuje do vápna, ale střelecké zakončení je jen slabé a golman Havlíček s ním nemá problémy
  • 52´změna stavu utkání 4:1 Baláž nešikovným zákrokem ve vápně zapříčiní faul, který následně z pokutového kopu proměňuje Míka.
  • 56´změna stavu utkání 5:1 pronikající domácí hráč fauluje ve výskoku Hosnedla a získá tak míč. Centr do vápna trefuje ruku Neuberga a domácí zahrávají druhý pokutový kop v krátkém časovém sledu. Malík proměňuje, Hájek si na míč jen sáhl…
  • 58´změna stavu utkání 5:2 po průniku Tomáška a jeho zastavení ve vápně zahráváme Beerem rohový kop, na který naskakuje Verner a snižuje na 5:2
  • 59´ branka nás opět po dvou penaltách povzbudila. Po pěkné akci po levém křídle se dostáváme do vápna, ale tam je nám odpískán Vernerův útočný faul
  • 62´změna stavu utkání 6:2 domácí se dostanou k míči po našem prohraném souboji a středem vstupují do vápna, kde nás přihrávkou vyřadí a druhou finální přihrávkou si připraví finální pohodlnou gólovou pozici pro Sebastiana Linga
  • 74´Pour vyšle ke zteči Cicalu, který přihrávkou ze strany do vápna hledá naběhnutého Vernera. Bohužel obránce míču ukopl a nepustil nás do gólového zakončení
  • 76´domácí jdou středem sami na Hájka, který dokáže tento samostatný nájezd zlikvidovat. Před dalším doklepnutím do prázdné branky řeší odkopem Neuberg. Následný nebezpečný roh náš golman Hájek vyráží
  • 82´změna stavu utkání 7:2 Baláž kazí přihrávku při rozvíjení akce a domácí trestají nekompromisně. Středem do vápna, posun vedle sebe na volného Linga, který se nemýlí
  • 86´krásná akce domácích jako z Ligy mistr, kdy nás ve vápně rozebrali a jen to zakončení bylo z naší úrovně, tedy z malého vápna míč končí nad břevnem
  • 87´Verner se prosadí z otočky ve vápně a pálí na branku. Golman Havlíček míč letící do horního rohu branky chytá
  • 90+2´změna stavu utkání 8:2 Beer ztrácí míč a domácí opět nekompromisně trestají gólem po vstupu do vápna, přihrávce do strany si pro střelce Pfeifera vytvoří pohodlnou střeleckou pozici a nemýlí se

Soupeř jednoznačně lepší fotbalově, takticky, běžecky než my, ale rozdíl v zápasech s jinými velmi silnými soupeři je, že jsme jim darovali 3 branky a když k tomu přičteme dva pokutové kopy, tak je v součtu debakl. Každopádně jsme na dnešního spoupeře nestačili a odcházíme výsledkově znemožněni

střídání, branky, karty
20´2:1 Lukáš Dufek
58´ 5:2 David Verner
Adam TOMÁŠEK 34´ V. Beer (★★½) za L. Dufek
46´ F. Fiala (★★½) za J. W. Row
46´M. Cicala (★★½) za M. Velíšek
46´L. Hosnedl (★★★) za P. Lexa
56´ D. Verner karta
56´ L. Pour karta
60´ V. Neuberg karta