Poprvé jsme vyšli naprázdno

DP „A“ – FK ŘEPORYJE 0:7 (0:2)

Totální výsledkový propadá, který byl navíc umocněn naší střeleckou impotencí Více o zápase – vstup „celý článek“

Příští přípravný zápas sehrajeme v rámci soustředění v Boca sobre Aquila, kde nastoupíme proti Sokolu Libchavy

soupis nejdůležitějších momentů utkání

• 3´řeporyjští hrozí po filtru naší obrany samostatným nájezdem, který zlikviduje vyběhnutý Hájek
  • 4´zahráváme roh, který je však jen zárodkem řeporyjského brejku, po kterém následují dva nebezpečné rohy, které však odvrátíme
  • 8´Pour nevyužije rozběhnutého Cicalu a nefiltruje statickou řeporyjskou obranu. Nadějná akce je tak ukončena již v jeho zárodku
  • 11´filtrujeme míč na Rowa, kterému ale při zpracování odskočí d dostane se mimo střelecký úhel
  • 14´hosté zahrávají rohový kop, kdy za velkým vápnem pálí nádhernou střelu z voleje a trefují tyč. Následná střela je tečována hráčem stojícím před Hájkem a tak branka pro ofsajdové postavení není uznána.
  • 17´Lexa získá míč posune na rozběhnutého Rowa, ale ten nedokáže dvěma střeleckými pokusy překonat řeporyjského golmana
  • 20´řeporyjští opět jdou z poloviny hřiště osamoceni na branku, ale ani tentokrát neuspějí. Avšak v tomto případě díky návratu dvou našich hráčů, kteří 100 % gólovou akci ve vápně neutralizují
  • 23´změna stavu utkání 0:1 hosté zahrávají rohový kop, který letí daleko mimo vápna, následuje přihrávka na střed a střela z 25 m. Hájek střelu podcení a nestačí se ideálně přesunout a pouští jí za svá záda
  • 24´další branka hostí je na spadnutí, ale není uznána pro hru rokou
  • 28´Lexa proniká individuálním výpadem středem hřiště, ale je zastaven nedovoleným zákrokem. Sám si bere na starosti trestný kop, ale jeho střela jde vysoko do ochranné sítě za brankou
  • 30´trestný kop hostů z rohu velkého vápna, který sice vyběhnutého Hájka přelétne, ale líznutí míč protihráčem usměrní míč jen do zámezí
  • 39´Hosnedl posílá dlouhý křížný míč na Lexu, jehož centr ale obrana srazí na roh. Následně skvěle zahraný roh jen prolétne malým vápnem, kde chybí naši hráči…
  • 45+2´změna stavu utkání 0:2 Hájek likviduje fantastickými zákroky 2 střely ve vápně, my nedokážeme odkopnout do bezpečí a tak to hosté trestají dorážkou z malého vápna

Úvodní poločas nebyl špatný, ale my jsme nedokázali využít několika možných ohrožení, kdy jsme měli rozjeté lajny a Beer, Pour a ani Bárta nevyužili možnost filtru a následného ohrožení se stejnou „meducínou“ jako hosté. Ne, my jsme hru zabrzdili… I tak jsme se ale dostali jen do málo šancí ze kterých bychom mohli skórovat

• 47´hosté posílají centr do vápna, hlava zpět, ale naše obrana již zakončení nedovolí
  • 53´změna stavu utkání 0:3 Šivec kazí rozehrávku od vápna, kterou mu zachytí soupeř a osamocený po posunu na velké vápno zakončuje k tyči
  • 54´změna stavu utkání 0:4 po kličce okolo vápna následuje narážečka a pohodlné uvolnění a zakončení…
  • 55´ změna stavu utkání 0:5 trestný kop z 35 m napálí přímo na branku. Míč sice zaplave, ale jde doprostřed branky a tato laciná branka jde na vrub našeho golmana
  • 60´změna stavu utkání 0:6 po filtru jdou dva osamocení hráči na našeho golmana a není pro ně problém akci zakončit brankou
  • od sedmé branky spoupeř dominuje a dělá si na hřišti co chce a my se jen trápíme s občasnými záblesky povedené akce
  • 62´Vinař uniká po lajně a adresuje gólovou přihrávku na Cicalu. Ani tuto akci nám soupeř nedovolí dokončit a ukopne míč na roh
  • 63´změna stavu utkání 0:7 střela z vápna, na kterou náš golman nestačí a my jsme na kolenou
  • 67´úpo akci Poura s Vinařem centrujeme na Vernera, jehož hlavička míří těsně nad horní roh branky
  • 69´krásný Pourův centr do malého vápna jím jen prolétne a naši hráči nejsou v dobrém a pozici k zakončení
  • 70´centr hostů do vápna, Baláž odstaví jednoho útočnéíka, ale za jejich soubojem vypluje další, který osamocený zakončuje uvnitř vápna. Golman Šivec již odmítá kapitulovat
  • 89´poslední šance hostů, kdy musí po centru opět zasahovat Šivec tváří v tvář protihráči a opět je v zákroku úspěšný

Druhý poločas jsme se odstřelili sami vlastními hrubými chybami a během 2 smrtících minut bylo po zápase, nebo chcete-li po smrtící desetiminutovce jsme dostali 5 gólů. To neustojí nikdo.

střídání, branky, karty
Patrik LEXA 46´ J. Šamša (★½) za M. Cicala
46´ K. Procházka (★½) za J. Vycpálek jun.
35´D. Verner (★★) za R. Bárta
46´A. Šivec (★) za D. Hájek
46´D. Svěrák (★½) za D. Hájek
46´D. Vinař (★½) za J. W. Row
54´M. Kučera (★) za M. Hosnedl